Ο Άννης Δομετίου και ο Γιώργος Ψιλοπατης μπόρεσαν να κλέψουν εντυπώσεις με το πολύ δυνατό θέαμα που παρουσίασε με το εξαιρετικό matchmaking στους θεατές του.

maddog1888

 

Με μήνυμά του στο ufight.gr,ο εκ των διοργανωτών Άννης Δομετίου επισημαίνει για αυτή την επιτυχία :

«Μετά το πέρας μιας άκρως επιτυχημένης διεξαγωγής ενός ακόμα “Mad Dog Spartan Tournament” νιώθουμε έντονη την ανάγκη να ευχαριστήσουμε έναν έναν ξεχωριστά τους κ.κ. προπονητές και αθλητές που μας τίμησαν με την παρουσία τους επιδεικνύοντας για ακόμα μια φορά την αγωνιστικότητα και το αθλητικό τους ήθος.

Η στήριξή σας ηταν για εμάς, καθώς και για το αγαπημένο μας άθλημα ανεκτίμητης αξίας όχι μόνο γιατί χωρίς εσάς δεν θα ήταν πραγματικότητα η μαχητική συνάντηση του Σαββάτου στην Νίκαια, αλλά και γιατί γνωρίζουμε ότι αντισταθήκατε και εναντιωθήκατε σε ανθρώπους και καταστάστεις που προσπαθούν να σταθούν εμπόδιο (άνευ λόγου και αιτίας) σε κάτι που είναι όνειρο και στόχος μας πολλά χρόνια πριν την ύπαρξη όλων αυτών.

Δεν θα κάνουμε εκτενέστερη αναφορά γιατί πραγματικά είναι άνευ λόγου.

Ποντάρουμε και προσδοκούμε σε αυτή την στήριξη για μελλοντικές αντίστοιχες και ακόμα μεγαλύτερες επιτυχίες για το καλό όλων μας.

Σας ευχαριστούμε ολόψυχα και τα καλύτερα είναι μπροστά μας.»

Αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα του event

Main Event

1. ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΛΑΤΑΣ vs ΦΩΚΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

Νικητής : Σαλατας με ομόφωνη απόφαση

2. ΣΑΧΟ ΠΕΤΡΟΣ (Gkiokas Team) vs ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ karalis team

Nικητής : Σάχο με ομόφωνη απόφαση

3. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Pliakos team) vs ΜΑΧΟ ΜΕΡΕΜΠΑΣΒΙΛΗ Kidonas team

Nικητής : Αρβανίτης με ομόφωνη απόφαση

4. ΕΥΓΕΝΙΟΥ ΧΡ. (Loukas team) vs ΚΟΥΚΟYΦΙΚΗΣ ΘΑΝ. salatas team

Nικητής : Ευγενίου

Future Fights:

1 ΦΛΟΡΙΑΝ ΜΑΤΚΑ (lamprou team) – ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (Theodoulou Team)

Νικητής : Δήμου

2 ΚΑΛΗΦΟΜΝΑΤΟΣ Κ. (Lamprou team) vs ΜΑΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗ (pliakos team)

Nικητής : Βασίλη με ομόφωνη απόφαση

3. ΦΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (Κidonas team) vs ΙΜΠΡΑΙΑΝ ΝΤΙΟΥΡΖΙΝΣΚΙ (Lamprou team)

Nικητής : Μπράιαν με ομόφωνη απόφαση

4. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡ. (Kakarakis team) vs ΜΟΥΛΙΝΟΣ Α. (Sarantitis team)

Νικητής : Δημητροπουλος

5. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΜΑΝΟΣ (Senekidis team) vs ΓΙΟΥΡΚΕΝ ΛΟΝΑ (Theodoulou team)

Nικητής : Γιουρκεν

6. ΜΙΑ ΜΑΤΕΣΙΤΣ Giannakopoulos team- ΧΡΙΣ. ΚΡΙΑΣΤΑΚΗ kidonas team

Nικήτρια : Κριστακη ομόφωνη απόφαση

7 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ Γ. Katsianos team – ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤ. Lamprou Team

Νικητής : Στυλιανού ομόφωνη απόφαση

8 ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓ. Moustakis team – ΣΑΒΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ sfiridis team

Νικητής : Σάββας ομόφωνη απόφαση

9 ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΗΛΙΑΣ Senekidis team– ΜΠΑΓΟΥΡΑΚΗΣ Γ. lamprou team

Νικητης : Δευτεραιος

10 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΙΑΝ.Lamprou team – ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤ. kidonas team

Νικητής : Κατερίνης ομόφωνη απόφαση

11 ΤΖΑΚΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ nas team – ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ palioyras team

Νικητής : Κατσαρός πλειοψηφικη αποφαση

12 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝ. Theodoulou team– ΤΣΑΤΣΑΪ ΓΙΑΝΝΗΣ lamprou team

Νικητής : Μιχαηλίδης ομόφωνη απόφαση

Pre Games :

1. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι. (Kavvadias School) – ΤΣΑΛΑ ΙΩΑΝ.(Kidonas team)

Νικήτρια : Χριστοπούλου με ομόφωνη απόφαση

2. ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΣΩΤ. (Panagi team) – ΣΗΦΑΚΗΣ Ρ.(Prentoylis Team)

Νικητής : Πετρακιδης ομόφωνη αποφαση

3. ΘΕΟΛ. ΖΕΝΕΛΗ (Moustakis team) – ΤΣΟΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Γ. (Psilopatis team)

Νικήτρια : Ζενελη

4. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (Panagis team) – ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Mad dog camp)

Αποτέλεσμα : Ισοπαλία

5. ΑΡΝΗΣ ΛΟΥΚ. (Prentoylis Team) – ΑΛΕΞ ΓΚΙΟΥΛΗ (Mad Dog Camp)

Νικητής : Άρνης με ομόφωνη απόφαση

6. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΝ. (Panagis Τeam) – ΓΡΩΜΑΝ ΦΙΛ. (Theodoulou Τeam)

Αποτέλεσμα : Ισοπαλία

7. ΝΙΚΟΣ ΜΕΚΛΗΣ (Nas Team) vs ΑΡΗΣ ΣΕΛΕΜΑΙ (Mad Dog Camp)

Nικητής : Σελεμάι με ομόφωνη απόφαση

8. ΑΝΔΡ. ΜΙΧΑΗΛ (Τhe Guns) – ΤΖΑΒΙΤ ΧΑΣΑΝ (Moustakis team)

Nικητής : Μιχαήλ με ομόφωνη απόφαση

9. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ (Vozikakis Team) vs ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ (Mad Dog Camp)

Νικητής: Χριστοδουλόπουλος με ομόφωνη απόφαση

10. ΜΟΥΣΚΑΛΗΣ ΣΟΦ. (Panagis Team) vs ΙΒΑΝΕΣΚΟ ΒΑΛ. (Lamprou Team)

Nικήτρια : Ισοπαλία

11. ΑΛΕΞ ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ (Prentoylis Team) vs ΣΑΜΠΑ ΜΑΧΙΝΤΖΕ (Kakalis Team)

Νικητής : Ζουμπουλης με ομόφωνη απόφαση

12. ΤΣΙΑΤΤΑΛΟΣ ΧΡ. (Panagi Team) vs ΑΛΕΞ ΓΚΙΟΥΛΗ (Mad Dog Camp)

Νικητής : Τσιατταλος

13. ΓΙΑN. ΦΙΛΙΠΠΟΥ (Lamprou Τeam) vs ΝΤ. ΒΑΛΙΕΒΑ (mad dog camp)

Νικήτρια : Βαλιεβα ομόφωνη απόφαση

14. ΣΤΕ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ (Panagis team) vs ΒΑΡΟΥΞΑΚΗΣ Γ. (kidonas team)

Νικητής : Στεφάνου ομόφωνη απόφαση

15. ΡΑΦ. ΜΠΕΣΗ (Sarantitis team) vs ΜΕΚΛΗ Δήμητρα (Nas team)

Νικήτρια : Μπεση ομόφωνη απόφαση

facebooktwittergoogle_plusredditmail

Σχολιάστε

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Επιτρέπονται τα εξής στοιχεία και ιδιότητες HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>