ΜΑΣΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

HEAD REFEREE AND JUDGE WKF GREECE

Βαγγέλης Μαστης 1978-1986 μαθητεία στο καράτε δίπλα στον Γιάννη Καουνη( μετά από πολύ παρακαλετο στην αυλή του σπιτιού του,καθότι τότε δεν υπήρχαν σχολές στο Ναύπλιο)Το 1986 με γνωρίζει στον Θοδωρή Κουτρουμανο κ με εντάσει στην οικογένεια του chapkoon do ,όπου φθάνω μέχρι το δεύτερο dan. Το 89 ανοίγω με τη βοήθεια του πρώτου μου δασκάλου ( Γιάννη Καουνη) τη πρώτη μας σχολή στο Ναύπλιο,και την αφήνω στον δάσκαλο μου φεύγοντας για Γερμανία.Ιδρύω και διαδίδω το chap koon do στη Γερμανία παράλληλα με το kick boxing.Προπονουμε με πυγμάχους και παλαιστές της πρώην αν Γερμανίας ( καθότι εκεί ζούσα) Παρακολουθώ σεμινάρια tai chi chuan με τον sifu juang xi και φιλιπινεζικες πολεμικές τέχνες με τον dan inosanto.Στα 5 χρόνια της Γερμανίας κερδίζω δύο Γερμανικά πρωταθλήματα στα kata.Το 93 κερδίζω την πρώτη θέση στο Munich open στα 63,5 κιλά και το 94 την τρίτη θέση στο german open της wako.Επιστρέφω στην Ελλάδα όπου συμμετέχω σε επαγγελματικούς αγώνες στην Ελλάδα.Με τον καρανικόλη στη νύχτα των πρωταθλητών στα 63,5(full contact) κιλά και με τον Ζαμπίδη σε αγώνα 7 γύρων στα 64 με όρους low kick όπου ήταν κ το πρώτο (ίσως) παιχνίδι στον ελλαδικό χώρο με γυμνά καλάμια.Και οι δύο αγώνες ήταν ήττες καθότι οι προπονητικές δυνατότερα στο Ναύπλιο ήταν ανύπαρκτες.Συμμετέχω στην πρώτη σχολή προπονητών mma μετά από παρότρυνση το φίλου δασκάλου Γρηγόρη Πιστικου και υπό την καθοδήγηση του Δημήτρη Δημητρίου.Έκτοτε έχω τελειώσει 3 σχολές προπονητών στο mma όπου και το διδάσκω παράλληλα με το kick boxing και το Muay Thai στο BOXFABRIK.Το 2020 προσχωρεω στην οικογένεια του Mad Dog και έκτοτε χαράζουμε παρέα την πορεία μας στα μαχητικά αθλήματα.

A/A        ΒΑΘΜΟΣ 1°khan ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1321 Τρακας Αναστασιος

1322 Παπαγεωργοπουλος Θωμας

1296 Μπεκιαρης Ιωαννης

1298 Παπανδριανος Ανδριανος

1302 Απολλων Ραπτης

1318 Βουρναζου Χρυσαυγη

1320 Ojaimi Shasha

1310 Άρης Μπειλερης

1319 Ojaimi Maggie

1308 Νικόλας Μπελεχρης

1307 Νίκολαος Ρεππας

1313 Ραφαέλα Χατζακη

A/A        ΒΑΘΜΟΣ 2°khan ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1303 Λεννα Μαντζαβρακου

1311 Έλλη Βούρλα

1312 Γιάννα Βουρνάζου

1317 Μπεκιος Θανος

1309 Ευάγγελος Κουκακης

A/A        ΒΑΘΜΟΣ 3°khan ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1297 Τσιολης Αναστάσιος

1301 Ρέππα Ιωάννα

1294 Σκουμπης Αγγελος

A/A        ΒΑΘΜΟΣ 4°khan ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1293 Σκουμπης Κωνσταντινος

1295 Σκουμπης Χρήστος

A/A        ΒΑΘΜΟΣ 5°khan ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1299 Μαστης Φαίδων

Α.Σ.ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ

Ναύπλιο
Αιγίου και Μ. Αλεξάνδρου
Κιν:694.5154250