ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
![](https://www.maddogcamp.gr/nsite/wp-content/uploads/2023/05/345657758_776017527399904_2614381239059935283_n-775x1031.jpg)
Ασχολουμε με τις πολεμικές τέχνες και συγκεκριμενα Muay Thai εδώ και 13 χρονια έχω πολλές συμμετοχές σε πανελλήνια πρωταθλήματα και επαγγελματικές βραδιές η τελευταία επιτυχία ήταν το 2022 που κατέκτησα την επαγγελματική ζώνη του Mad Dog Promotion σε αγώνα Muay Thai με γάντια mma μετά από 5 γύρους στο Athens Champioship της Cosmote Tv προπονητής μου και συνοδοιπόρος σε αυτό το μαγευτικό κόσμο των πολεμικών τεχνών είναι ο συναθλητής και Δάσκαλος Khru Γιώργος Γεωργαντάς.
Warrior camp
![](https://www.maddogcamp.gr/nsite/wp-content/uploads/2023/05/344574310_1611035339408696_4587158169773390273_n.jpg)
Καλαματα
Φαρών 52 ΤΚ 24100
Κιν. 6980173167