Η διοργάνωση του Άννη Δομετίου, του νέου εκπροσώπου της WKF στην Ελλάδα, αποκτά την ονομασία ‘Mad Dog WKF Tournament’ και για πρώτη φορά διεξάγεται στην Καλαμάτα.
![](https://www.maddogcamp.gr/nsite/wp-content/uploads/2023/03/photoCollageMaker_20230319_172315082-1.png-1-1834x1031.png)
Η πόλη της Πελοποννήσου θα φιλοξενήσει την μακροβιότερη διοργάνωση Muay Thai της Ελλάδος και οι πρώτες πληροφορίες έχουν γίνει ήδη γνωστές στο ufight.gr .
Σύμφωνα με αυτές αναμένεται να υπάρξει 10μελής αποστολή από την Κύπρο με αθλητές A’ Class που θα ζευγαρωθούν με μαχητές από την Ελλάδα.
Θυμίζουμε πως στο παρελθόν η διοργάνωση έχει φιλοξενηθεί εκτός του Κιάτου, στην Αθήνα και στην Θεσσαλονίκη.
Σύντομα θα σας έχουμε περισσότερες πληροφορίες.
![](https://www.maddogcamp.gr/nsite/wp-content/uploads/2023/01/mad-dog-tournament-4996.jpg)