Με μεγάλη επιτυχία το Mad dog camp nauplio εδωσε το παρον στο ΜΜΑ festival την Κυριακή 8 Μαίου.
![](https://www.maddogcamp.gr/nsite/wp-content/uploads/2022/05/280060954_732082341548856_5170899653816290298_n.jpg)
Πολύτιμες εμπειριες σε MMA και Strike για τους αθλητές μας που μαζεύουν οπλισμό για τα επόμενα!!!Συγχαρητήρια στους Παναγιώτης Μιχαηλίδης 67 κιλά /13 χρόνων 1η θεση Φαίδωνας Μαστης 33 κιλά / 11 ετών / ισοπαλία Σταύρος Μιχαηλίδης 19 ετών/ 115κιλα Striking.Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον επικεφαλή προπονητή των σχολών μας στο κόμματι του MMA Βαγγελη Μαστη.