ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΚΟΥ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ WPF

15644567_10211193077484784_636264319_n

Με 100% επιτυχία η σχολή μας πήρε μέρος με δυο αθλητες στο Παννεληνιο Κύπελλο MUAY THAI WPF.Ο Γρηγόρης Χατζήβασιλειου πήρε την πρώτη θέση στη κατηγορία του με δυο νίκες σε ισάριθμα παιχνίδια.Το πρώτο με εγκατάλειψη του αντιπάλου στο 1ο γύρο και το δεύτερο με ομοφωνη απόφαση απέναντι σε έναν ισάξιο Κύπριο αθλητή.Ο Άγγελος Μαρκου νίκησε με Tko στο πρώτο γύρο απέναντι σε έναν αξιόλογο αθλητή περνοντας επίσης την 1η θεση.Θελω να ευχαριστισω πάνω από όλα τους γονείς των αθλητών που είναι πάντα δίπλα μας σε κάθε διοργάνωση και όλους τους αθλητές της σχολής που βοηθουν αυτά τα παιδιά καθημερινά στις προπονήσεις για να φτάσουν στο επιθυμητο αποτέλεσμα.Ακομα ευχαριστώ τον Vitalic Maiboroda και Παντελόγλου Έφη σαν βοηθοί γωνίας που είναι πάντα δίπλα μου και βοηθουν σε κάθε αγώνα. Τα καλύτερα έρχονται. Sawadeegrap